T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Eğitim Diş Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İzmir Eğitim Diş Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Misyonumuz Vizyonumuz Ve Değerlerimiz

Güncelleme Tarihi: 16/05/2019

MİSYONUMUZ


Sağlık Hizmetlerinde toplam kalite standartlarını temel alarak, ölçülebilir hizmet sunum kriterlerini belirleyip, her aşamada bilgi, dikkat, mantık ve sabırla sorunları çözmeye odaklı, bilimsel ve çağdaş yönetimi benimseyerek kurum kültürü oluşturup saygın, etkin ve ölçülebilir hasta-çalışan memnuniyetini ön plana çıkaran kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.


VİZYONUMUZ


Uluslararası toplam kalite standartlarına uygun sağlık hizmetini bilimsel araştırmalar ışığında saygın, lider, memnuniyet ölçütlerini en üst düzeye çıkaran ve tercih edilen sağlık kurumu olmaktır.
DEĞERLERİMİZ


Hastalarımızın ve çalışanlarımızın haklarını koruyarak, memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartmak için tıbbın ve teknolojinin olanaklarını kullanarak sağlık bakım kalitesini artırmaktır.

Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı memnun etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En iyi teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek, uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi yöntemlerini hasta memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.